תבניות וורדפרס בעברית

וורדפרס, מערכת ניהול התוכן המתקדמת והנפוצה בעולם, מתאימה לבוני אתרים מנוסים כמו גם לאנשים ללא שום נסיון בבניית אתרים. וורדפרס נותנת פתרון מקיף כמעט לכל סוגי האתרים האפשרים מבלוגים אישיים עד רשתות חברתיות. לוורדפרס ישנם עשרות אלפי תבניות עיצוב מה שמאפשר לבחור עיצוב אתר מתאים לסגנון של כל עסק.

מערכת ניהול התוכן וורדפרס אינטואיטיבית וקלה ללימוד. בזמן קצר ניתן להחליף תוכן בעמוד קיים, להעלות או למחוק עמודים.

יחד אם זאת כדי להקים אתר וורדפרס נדרשת הבנה בפתיחת חשבון אחסון, הפניית דומיין, יצירת בסיס נתונים, התקנת פלאגינים, שינוי כיוון לכל חלקי האתר (RTL – מימין לשמאול) תרגום וכו..

אנחנו מציעים שירות התקנת אתר הכולל אחת מ תבניות וורדפרס בעברית שלנו, אחסון אתר בשרתים מהירים ובטוחים ממוקמים בישראל, הדרכה, כולל סרטוני וידאו, איך להתאים עיצוב לצרכים שלכם ותמיכה שוטפת. אין הרבה תבניות וורדפרס בעברית חלקן חינמיות ומציעות עיצוב מיושן ולא רספונסיבי, חלקן מתאימות יותר למפתחים. אנו משתדלים ליצור תבניות וורדפרס עם דגש על פשטות וינטואיטיביות כדי שכל אחד יוכל להקים אתר וורדפרס מקצועי ולהתאים את העיצוב לצרכים שלו.

ערכות העיצוב שלנו לוורדפרס בעברית מלאה, כוללות אלמנטים לעיצוב עמוד מתקדמים ביותר כגון סליידרים טאבים איזורי פרלקס וכו. עם אפשרות עריכה ויזואלית של עיצוב העמוד.

רוצים לנסות לפני שמחליטים? דברו איתנו ואנו נקים אתר להתנסות.

 • COCA

  COCA

  תבנית פרמיום
 • דף נחיתה

  דף נחיתה

  כלי ליצירת דפי נחיתה ללא הגבלה
 • משרד עו"ד

  משרד עו"ד

  מתאים לעו"ד רו"ח סוכני ביטוח וכו.
 • COCA
 • דף נחיתה
 • משרד עו"ד

UKIT* – בניית אתרים

אנחנו מאמינים שאתר האינטרנט זה קודם כל כלי לקידום העסק שלכם! אנו מתמחים בעיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט מבוססים מערכת ניהול תוכן -וורדפרס ושיווק עסקים ברשת

לבירור פרטים התקשרו

054-6878789

03-7265652

uwebkit@gmail.co.il

שעות הפעילות: א'-ה' 10:00 עד 19:00 ביום ו' -: 10:00 עד 14:00

מלאו פרטים

WhatsApp chat